CeestahcCeestahc
Main / Działalność / Szkolenia
Działalność
Zdrowa wątroba
Przejdź do Systemu Zamówień Elektronicznych
Szkolenia
Sympozjum EBHC Projekty Publikacje Szkolenia Obiady czwartkowe Samorządy Wydawnictwa Konferencje Strona www

Co ma ciąża mrówkojada do refundacji? A hipopotama? Żeby się dowiedzieć trzeba wziąć udział w jednym z naszych szkoleń...
W wyniku wielu latach doświadczeń na polu edukacji jesteśmy przekonani, że przekazywanie trudnej tematyki w trudnej formie tworzy trudności ze zrozumieniem. Brzmi banalnie, prawda? Zgłębiliśmy tę z pozoru trywialną myśl i na początku 2012 roku rozpoczęliśmy program całkowitej zmiany formuły szkoleniowej.
Pierwsze szkolenia przeprowadzone w nowej formule spotkały się z tak pozytywnym odbiorem uczestników, że przeszło to nasze najśmielsze oczekiwania.
Obecnie mamy w ofercie następujące szkolenia:
 • Kurs podstawowy EBM (EBM-P)
  Podstawowy kurs EBM stanowi pierwszy krok w kierunku korzystania oraz opracowywania wytycznych i standardów postępowania, receptariuszy, przeglądów systematycznych, raportów HTA (HTA, Health Technology Assessment, Ocena Technologii Medycznych).

 • Kurs zaawansowany EBM (EBM-Z)
  Kurs zaawansowany EBM skierowany jest do osób, które pragną pogłębić swoją wiedzę. O ile kurs podstawowy ma za zadanie przede wszystkim przekazanie wiedzy, o tyle kurs dla zaawansowanych nastawiony jest głównie na nabywanie umiejętności praktycznych, o czym świadczy proporcjonalnie większa liczba godzin ćwiczeniowych.

 • Kurs podstawowy HTA (HTA-P)
  Uczestnicy szkolenia zapoznają się z metodologią opracowywania przeglądów systematycznych, podstawowymi zasadami przeprowadzania analizy kosztów oraz metodami wykorzystywania danych klinicznych i kosztowych do opracowania analiz ekonomicznych. Większość zajęć prowadzona jest w postaci wykładów z prezentacją przykładowych rozwiązań.

 • Kurs zaawansowany HTA (HTA-Z)
  Kurs skierowany jest do osób posiadających podstawową znajomość zasad HTA, które pragną pogłębić swoją wiedzę, uzyskać umiejętności posługiwania się wynikami analiz ekonomicznych oraz poznać podstawowe zasady projektowania wiarygodnych analiz ekonomicznych i raportów HTA. Uczestnicy kursu zapoznają się również z podstawowymi informacjami dotyczącymi modelowania oraz zasadami funkcjonowania najważniejszych instytucji zajmujących się Oceną Technologii Medycznych na świecie.

 • Pricing (PRC)
  Zachęceni powodzeniem książki "Pricing" oraz zapytaniami o dostępność oferty opracowaliśmy szkolenie z Pricingu. Pierwsza jego edycja odbyła się w Warszawie w marcu 2012 roku. Wykładowcami są główni autorzy książki "Pricing", co gwarantuje dostęp do informacji z pierwszej ręki.

 • Bazy Informacji Medycznej (BIM)
  Program kursu został zainspirowany głosami absolwentów szkoleń z zakresu EBM i HTA, którzy uzbrojeni w narzędzia analityczne napotkali jednak na problemy z wyszukiwaniem właściwych danych w ogromnych zasobach internetu. Wyszukiwanie oraz selekcja informacji medycznej i ekonomicznej wymaga umiejętności korzystania z elektronicznych baz informacji, znajomości zasad korzystania z różnego rodzaju wyszukiwarek oraz umiejętności formułowania zapytań klinicznych i tworzenia strategii wyszukiwania.

 • Good Clinical Practice (GCP)
  Celem kursu jest przybliżenie praktycznych aspektów Dobrej Klinicznej Praktyki – standardu etycznego i naukowego prowadzenia badań klinicznych. Kurs skierowany jest do osób, które prowadzą lub planują prowadzić badania kliniczne i chcą poszerzyć swoją wiedzę o praktyczne aspekty GCP. Kurs może stanowić znakomite przygotowanie dla osób planujących lub zaczynających pracę w firmach CRO (Contract Research Organisation). Szkolenie nastawione jest na zdobycie praktycznych umiejętności w prowadzeniu badań klinicznych zgonie z zasadami GCP.
Wszystkie nasze kursy mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb i przeprowadzone jak szkolenia zamknięte, w dowolnie wybranym miejscu. Zakres modyfikacji programu szkolenia oraz warunki finansowe ustalamy indywidualnie.
Kluczowe umiejętności  Określamy kluczowe umiejętności zdobywane na naszych szkoleniach
Praktyczne wskazówki  Praktyczne wskazówki: jak i gdzie użyć
Analiza przykładów  Analiza przykładów
Krok po kroku  Krok po kroku: jak to zrobić
Rozbudowane bloki ćwiczeniowe  Rozbudowane bloki ćwiczeniowe
Ćwiczenia na komputerach  Ćwiczenia na komputerach
Szkolenia
Miejsce: Warszawa W siedzibie Klienta Czas trwania: 1-2 dni Dla 30 osób Zniżki dla instytucji publicznych Projekt autorski Udział ekspertów Zgłoszenia przez internet


Najbliższe wydarzenia

Polecamy

• Serwis refundacyjny:
IKAR Pro
• Używamy narzędzia:
Freshmail.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 
© Ceestahc.org   Wykonała: Agencja A.R.T.   Wyświetleń:15159, Data modyfikacji:2014-03-13