CeestahcCeestahc
Main / Szkolenia / Zaawansowany HTA
Szkolenia
Zdrowa wątroba
Przejdź do Systemu Zamówień Elektronicznych
Kurs online zaawansowany HTA (HTA-Z)
Najbliższe szkolenie: 19-20 maja 2021
Ofertę kursów online przygotowaliśmy zainspirowani głosami uczestników poprzednich edycji oraz partnerów, w większości korzystających stale z naszych szkoleń. Pragniemy, mimo obostrzeń sanitarnych i utrudnień wywołanych pandemią COVID-19, umożliwić Państwu zdobywanie wiedzy niezbędnej do funkcjonowania w świecie współczesnej medycyny.
Kurs skierowany jest do osób posiadających podstawową znajomość zasad HTA oraz EBM, które pragną pogłębić swoją wiedzę, uzyskać umiejętności posługiwania się wynikami analizy klinicznej, ekonomicznej oraz poznać podstawowe zasady projektowania wiarygodnych raportów HTA. Dla pełnego skorzystania z wiedzy zawartej w programie kursu rekomendujemy wcześniejszy udział w kursie podstawowym HTA.
Uczestnicy szkolenia na przykładzie istniejącego raportu HTA krok po kroku nauczą się, jak określać PICOS dla raportu HTA, jak prawidłowo zaplanować metodykę, a następnie zinterpretować wyniki analizy klinicznej. W ramach analizy ekonomicznej przeprowadzone zostanie modelowanie na podstawie wyników omówionej wcześniej analizy klinicznej. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jak skonstruować poprawny model ekonomiczny, zasilić go danymi oraz zinterpretować uzyskane wyniki. W następnym kroku przeprowadzona zostanie analiza danych mająca na celu wyznaczenie liczebności populacji docelowej niezbędnej do przeprowadzenia analizy wpływu na budżet. Przedstawione zostanie także, jak określić rozpowszechnienie leków w populacji docelowej oraz oszacować wydatki płatnika w ramach tej analizy. Wynikiem szkolenia jest opracowany przez uczestników skrócony raport HTA zgodny z metodyką EBM i HTA.
Większość zajęć prowadzona jest w postaci wykładów wraz z ćwiczeniami.
Czas trwania: 2 dni Zobacz warunki udziału Przejdź do Systemu Zamówień Elektronicznych
Ceny netto: 2400 zł / 700 zł*
* Cena dla reprezentantów instytucji publicznych
Zgłoszenie
Zgłoszenia można dokonać do 10 maja 2021 na kilka sposobów:
  1. wypełnić formularz w Systemie Zamówień Elektronicznych
  2. przesłać faksem wypełniony formularz zgłoszeniowy na nr: 12 396 38 39
Pytania prosimy kierować na adres mailowy: sekretariat@ceestahc.org

16. Sympozjum EBHC 2021
Polecamy

• Serwis refundacyjny:
IKAR Pro Dobre Programy Zdrowotne
• Używamy narzędzia:
Freshmail.pl
 
© Ceestahc.org   Wykonała: Agencja A.R.T.   Wyświetleń:16681, Data modyfikacji:2021-04-06