CeestahcCeestahc
Main / Szkolenia / Zaawansowany HTA
Szkolenia
Zdrowa wątroba
Przejdź do Systemu Zamówień Elektronicznych
Kurs zaawansowany HTA (HTA-Z)
Najbliższe szkolenie: 30-31 maja 2023
Kurs skierowany jest do osób posiadających podstawową znajomość zasad HTA oraz EBM, które pragną pogłębić swoją wiedzę, uzyskać umiejętności posługiwania się wynikami analizy klinicznej, ekonomicznej oraz poznać podstawowe zasady projektowania wiarygodnych raportów HTA. Dla pełnego skorzystania z wiedzy zawartej w programie kursu rekomendujemy wcześniejszy udział w kursie podstawowym HTA.
Uczestnicy szkolenia na przykładzie istniejącego raportu HTA krok po kroku nauczą się, jak określać PICOS dla raportu HTA, jak prawidłowo zaplanować metodykę, a następnie zinterpretować wyniki analizy klinicznej. W ramach analizy ekonomicznej przeprowadzone zostanie modelowanie na podstawie wyników omówionej wcześniej analizy klinicznej. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jak skonstruować poprawny model ekonomiczny, zasilić go danymi oraz zinterpretować uzyskane wyniki. W następnym kroku przeprowadzona zostanie analiza danych mająca na celu wyznaczenie liczebności populacji docelowej niezbędnej do przeprowadzenia analizy wpływu na budżet. Przedstawione zostanie także, jak określić rozpowszechnienie leków w populacji docelowej oraz oszacować wydatki płatnika w ramach tej analizy. Wynikiem szkolenia jest opracowany przez uczestników skrócony raport HTA zgodny z metodyką EBM i HTA.
Większość zajęć prowadzona jest w postaci wykładów wraz z ćwiczeniami.
Miejsce szkolenia: Kraków Czas trwania: 2 dni Lunch Przerwy kawowe Zobacz warunki udziału Przejdź do Systemu Zamówień Elektronicznych
Ceny netto: 2900 zł / 700 zł*
* Cena dla reprezentantów instytucji publicznych
Zgłoszenie
Najbliższe wydarzenia
18. Sympozjum EBHC 2023
Polecamy

• Serwis refundacyjny:
IKAR Pro Dobre Programy Zdrowotne
• Używamy narzędzia:
Freshmail.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 
© Ceestahc.org   Wykonała: Agencja A.R.T.   Wyświetleń:19429, Data modyfikacji:2023-07-17