CeestahcCeestahc
Main / Szkolenia / Rodzaje
Szkolenia
Zdrowa wątroba
Przejdź do Systemu Zamówień Elektronicznych
Rodzaje szkoleń
Obecnie mamy w ofercie następujące szkolenia:
 • Pricing (PRC)
  Najbliższe szkolenie: 11-12 czerwca 2024
  Zachęceni powodzeniem książki "Pricing" oraz zapytaniami o dostępność oferty opracowaliśmy szkolenie z Pricingu. Pierwsza jego edycja odbyła się w Warszawie w marcu 2012 roku. Wykładowcami są m.in. autorzy książki "Pricing", co gwarantuje dostęp do informacji z pierwszej ręki.

 • Kurs podstawowy EBM (EBM-P)
  Najbliższe szkolenie ONLINE: marzec-kwiecień 2024
  Podstawowy kurs EBM stanowi pierwszy krok w kierunku korzystania oraz opracowywania wytycznych i standardów postępowania, receptariuszy, przeglądów systematycznych, raportów HTA (HTA, Health Technology Assessment, Ocena Technologii Medycznych).

 • Kurs podstawowy HTA (HTA-P)
  Najbliższe szkolenie: 9-10 kwietnia 2024
  Uczestnicy szkolenia zapoznają się z metodologią opracowywania przeglądów systematycznych, podstawowymi zasadami przeprowadzania analizy kosztów oraz metodami wykorzystywania danych klinicznych i kosztowych do opracowania analiz ekonomicznych. Większość zajęć prowadzona jest w postaci wykładów z prezentacją przykładowych rozwiązań.

 • Kurs zaawansowany HTA (HTA-Z)
  Najbliższe szkolenie: 28-29 maja 2024
  Kurs skierowany jest do osób posiadających podstawową znajomość zasad HTA, które pragną pogłębić swoją wiedzę, uzyskać umiejętności posługiwania się wynikami analiz ekonomicznych oraz poznać podstawowe zasady projektowania wiarygodnych analiz ekonomicznych i raportów HTA. Uczestnicy kursu zapoznają się również z podstawowymi informacjami dotyczącymi modelowania oraz zasadami funkcjonowania najważniejszych instytucji zajmujących się Oceną Technologii Medycznych na świecie.

 • Przyspieszony kurs Bazy Informacji Medycznej (mini-BIM)
  Najbliższe szkolenie: 16 kwietnia 2024
  Program kursu został zainspirowany głosami absolwentów szkoleń z zakresu EBM i HTA, którzy uzbrojeni w narzędzia analityczne napotkali jednak na problemy z wyszukiwaniem właściwych danych w ogromnych zasobach internetu. Wyszukiwanie oraz selekcja informacji medycznej i ekonomicznej wymaga umiejętności korzystania z elektronicznych baz informacji, znajomości zasad korzystania z różnego rodzaju wyszukiwarek oraz umiejętności formułowania zapytań klinicznych i tworzenia strategii wyszukiwania.

Szkolenia zamknięte
Wszystkie nasze kursy mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb i przeprowadzone jak szkolenia zamknięte, w dowolnie wybranym miejscu.
Zakres modyfikacji programu szkolenia oraz warunki finansowe ustalamy indywidualnie.
Najpopularniejsze modyfikacje programów szkoleń: case-studies dostarczone przez Klienta, rezygnacja z części zagadnień, rozwinięcie niektórych zagadnień, skrócenie czasu szkolenia.
Minimalna wielkość grupy: 5 osób.
Zainteresowanych prosimy o kontakt:
Najbliższe wydarzenia
16 kwietnia 2024
   Kurs mini-BIM

  Koniec zapisów

Polecamy

• Serwis refundacyjny:
IKAR Pro
• Używamy narzędzia:
Freshmail.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 
© Ceestahc.org   Wykonała: Agencja A.R.T.   Wyświetleń:26343, Data modyfikacji:2024-04-08