CeestahcCeestahc
Main / Szkolenia / Wykładowcy
Szkolenia
Zdrowa wątroba
Przejdź do Systemu Zamówień Elektronicznych
Wykładowcy
Barbara Gad (fot. M. Dziadyk)
Barbara Gad
Ekspert i praktyk w dziedzinie HTA i EBM z kilkuletnim stażem. Pracuje jako kierownik zespołu w dziale ekonomicznym w firmie HTA Consulting. Absolwentka matematyki na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Anna Kordecka
Anna Kordecka
Ekspert w dziedzinie oceny technologii medycznych i ekonomiki zdrowia. Od 7 lat zajmuje się audytem analiz wchodzących w skład raportu HTA. Autor i współautor opracowań systemowych w ochronie zdrowia oraz analiz problemu decyzyjnego. Wspólnik w firmie HTA Audit. Aktywny szkoleniowiec w dziedzinach EBM, HTA, pricing w instytucjach publicznych oraz w branży farmaceutycznej.
Joanna Łabuda
Joanna Łabuda
Radca prawny i doradca podatkowy w Kancelarii Prawa Ryś i Współpracownicy. Od kilku lat zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców z branży medycznej i farmaceutycznej. Reprezentuje klientów m.in. w procesie refundacyjnym dotyczącym leków oraz wyrobów medycznych. Członek zespołu Kancelarii realizującego projekty badawcze dotyczące rozwiązań systemowych w ochronie zdrowia.
Wykładowca Stowarzyszenia CEESTAHC z zakresu prawa farmaceutycznego oraz systemu ochrony zdrowia.
Kaja Kostrzewska
Kaja Kostrzewska
Specjalistka w dziedzinie HTA i EBM z kilkuletnim stażem.
Pracuje w dziale ekonomicznym w firmie HTA Consulting.
Absolwentka matematyki na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Monika Małowicka
Monika Małowicka
Praktyk EBM. Od kilku lat związana z Działem Analiz Klinicznych firmy HTA Consulting. Współautorka licznych opracowań w dziedzinie HTA . Absolwentka biologii molekularnej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz marketingu farmaceutycznego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.
Tomasz Nowak
Tomasz Nowak
Praktyk w zakresie EBM. Współautor opracowań z zakresu EBM. Absolwent Zdrowia Publicznego na Collegium Medicum UJ w Krakowie. Pracuje jako analityk w Dziale Analiz Klinicznych w HTA Consulting.
Piotr Miazga
Piotr Miazga
Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu oraz Konsultant ds. refundacji w firmie HTA Consulting.
Specjalizuje się w obszarze sposobów finansowania technologii medycznych, a także w tematyce samorządowych programów zdrowotnych. Odpowiada za rozwój współpracy instytucjonalnej w Polsce i krajach CEE.
Absolwent Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach oraz Akademii Ekonomicznej w Krakowie.
Robert Plisko
Robert Plisko
Prezes HTA Consulting od 2006 roku, jeden z założycieli firmy. Magister ekonomii (Akademia Ekonomiczna w Krakowie). Swoją pracę rozpoczynał w Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. Autor wielu publikacji z zakresu HTA i ochrony zdrowia. Jako doradca Banku Światowego uczestniczył w realizacji projektów prowadzonych w Serbii. Kieruje Działem Analiz Ekonomicznych firmy HTA Consulting i realizuje projekty w Azji i Australii
Jakub Rutkowski
Jakub Rutkowski
Dyrektor Działu Analiz Kosztowych i Rejestrów firmy HTA Consulting. Ekspert i praktyk z zakresu HTA i EBM.
Paweł Ryś
Paweł Ryś
Radca prawny, założyciel Kancelarii Prawa Ryś
i Współpracownicy
. Ponad 10 lat zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców. Zapewnia wsparcie prawne dla firm z branży medycznej oraz zajmujących się oceną technologii medycznych. Reprezentuje klientów podczas procesu refundacyjnego dotyczącego leków oraz wyrobów medycznych. Od wielu lat współpracuje z organizacjami non-profit działającymi w obszarze ochrony zdrowia. Uczestnik ogólnopolskich projektów badawczych dotyczących rozwiązań systemowych w ochronie zdrowia.
Wykładowca Stowarzyszenia CEESTAHC z zakresu procesu refundacyjnego.
Przemysław Ryś
Przemysław Ryś
Ekspert i praktyk z zakresu HTA i EBM.
Autor programów szkoleniowych i trenerskich
z dziedziny HTA i EBM.
Joanna Sękiewicz
Joanna Sękiewicz
Pracuje w firmie HTA Consulting w dziale Analiz Kosztowych i Rejestrów. Specjalizuje się w budowaniu modeli ekonomicznych w ramach raportów HTA. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Leszek Stabrawa
Leszek Stabrawa
Ekonomista, specjalista zdrowia publicznego. W latach 2003-2005 główny specjalista w Departamencie Polityki Lekowej i Farmacji MZ. Niezależny ekspert w dziedzinie ekonomiki zdrowia, polityki lekowej i pricingu. Wspólnik w firmie HTA Audit.
Anita Stożek
Anita Stożek-Tutro
Specjalistka w zakresie EBM.
Współautorka wielu opracowań z zakresu EBM (m.in. przeglądy systematyczne, analizy problemu decyzyjnego, raporty systemowe). Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
Ewa Warmińska
Ewa Warmińska
Adwokat w kancelarii Dentons. Specjalizuje się w doradztwie z zakresu prawa farmaceutycznego oraz refundacji leków i wyrobów medycznych.
Doświadczenie zdobywała w NFZ oraz Ministerstwie Zdrowia. Jako z-ca dyrektora w Departamencie Polityki Lekowej i Farmacji Ministerstwa Zdrowia, odpowiedzialna była m.in. za przygotowanie projektów ustaw. Była również członkiem Rady ds. Taryfikacji przy Prezesie Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji.
Magdalena Władysiuk (fot. M. Dziadyk)
Magdalena Władysiuk, MBA
Prezes Stowarzyszenia CEESTAHC
Wiceprezes firmy HTA Consulting
Praktyk EBM/HTA oraz FE z kilkuletnim doświadczeniem.
Autorka kilkunastu programów szkoleniowych i analiz badawczych z zakresu HTA, EBM.
Autorka rozpraw i artykułów w polskiej i zagranicznej prasie branżowej.
Grzegorz Wójcik
Grzegorz Wójcik
Praktyk w dziedzinie HTA i EBM z kilkuletnim doświadczeniem w dziale ekonomicznym firmy HTA Consulting. Obecnie związany z zespołem IKAR Pro zajmującym się doradztwem pricingowym. Absolwent matematyki na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Maciej Ziobro
Maciej Ziobro
Farmakoekonomiką zajmuje się ponad 6 lat. Pracuje w firmie HTA Consulting na stanowisku kierownika w Dziale Analiz Kosztowych i Rejestrów. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Doktorant na Wydziale Finansów UEK w Krakowie. Członek m.in. Polskiego Towarzystwa Telemedycyny i e-Zdrowia.
Iwona Żerda
Iwona Żerda
Ekspert i praktyk w dziedzinie HTA i EBM z kilkuletnim stażem. Pracuje jako kierownik zespołu w dziale ekonomicznym w firmie HTA Consulting. Absolwentka matematyki na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Najbliższe wydarzenia
15. Sympozjum EBHC 2020
Rejestracja na 15. Sympozjum EBHC 2020


Polecamy

• Serwis refundacyjny:
IKAR Pro Dobre Programy Zdrowotne
• Używamy narzędzia:
Freshmail.pl
 
© Ceestahc.org   Wykonała: Agencja A.R.T.   Wyświetleń:23163, Data modyfikacji:2020-09-03