CeestahcCeestahc
Main / Sympozjum EBHC / Organizatorzy
Sympozjum EBHC
Zdrowa wątroba
Przejdź do Systemu Zamówień Elektronicznych
Podgląd nowej strony Sympozjum EBHC

Organizatorzy
Komitet Organizacyny (LOC)
Tomasz Jan Prycel
Tomasz Jan Prycel - przewodniczący LOC
Sekretarz i Dyrektor Zarządzający CEESTAHC. Odpowiedzialny za: organizacja pracy w studio, koordynacja inspicjentów i moderatorów, pokoje z videochatami, komunikacja z uczestnikami on-line w czasie sesji, organizacja dodatkowych wystąpień i współpraca z samorządami.
Absolwent Wydziału Lekarskiego Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego i Podyplomowego Studium Zarządzania w Ochronie Zdrowia w Instytucie Medycyny Pracy im. Prof. J. Nofera. Ekspert w obszarze współpracy i tworzenia projektów zdrowotnych z jednostkami samorządu terytorialnego, z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu platformy edukacyjnej dotyczącej tworzenia wysokiej jakości programów zdrowotnych w istotnych obszarach zdrowia publicznego. Prezes Europejskiej Fundacji Rozwiązywania Problemów Zdrowotnych. Współtwórca projektu edukacyjnego "ZdrowieCzłowiekProfilaktyka" adresowanego do środowisk samorządowych oraz pracodawców. Inicjator portalu www.dobreprogramyzdrowotne.pl zawierającego Kreator Programów Zdrowotnych oraz materiały edukacyjne dla twórców programów polityki zdrowotnej.
Maciej Dziadyk
Maciej Dziadyk
kom. 501 086 684  |  e-mail m.dziadyk(a)ceestahc.org
Wiceprezes CEESTAHC. Odpowiedzialny za: przydział zadań i koordynacja prac, opracowanie graficzne rysowanych briefingów sesji i wykładów, strony internetowe, firmy zewnętrzne i logistyka.
Ewa Hetnał
Ewa Hetnał
Izabela Kukla
Izabela Kukla
tel. +48 12 357 76 34  |  fax +48 12 396 38 39
kom. +48 503 811 270  |  e-mail sekretariat(a)ceestahc.org
Koordynator pracy biura i koordynator projektów. Odpowiedzialna za: komunikacja z prelegentami ws. organizacyjnych, komunikacja z Partnerami ws. umów, pomoc w rejestracji uczestników, faktury i zaświadczenia oraz wysyłka koszulek i materiałów.
Absolwentka UJ (Informacja Naukowa i Bibliotekoznawstwo) oraz Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Doświadczenia zawodowe: archiwistka, nauczyciel-bibliotekarz, pracownik biurowy.
Robert Plisko
Robert Plisko
Prezes HTA Consulting od 2006 roku, jeden z założycieli firmy. Magister ekonomii (Akademia Ekonomiczna w Krakowie). Swoją pracę rozpoczynał w Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. Autor wielu publikacji z zakresu HTA i ochrony zdrowia. Jako doradca Banku Światowego uczestniczył w realizacji projektów prowadzonych w Serbii. Kieruje Działem Analiz Ekonomicznych firmy HTA Consulting i realizuje projekty w Azji i Australii
Paulina Rolska-Wójcik
Paulina Rolska-Wójcik
Project Manager w firmie HTA Consulting. Odpowiedzialna za media społecznościowe.
Doktorantka Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim Colllegium Medicum. Doświadczenie zawodowe: HTA Audit, MedInvest Scanner, HTA Consulting, GlaxoSmithKline


Partnerzy
Partnerzy
Najbliższe wydarzenia
15. Sympozjum EBHC 2020
Rejestracja na 15. Sympozjum EBHC 2020


Polecamy

• Serwis refundacyjny:
IKAR Pro Dobre Programy Zdrowotne
• Używamy narzędzia:
Freshmail.pl
 
© Ceestahc.org   Wykonała: Agencja A.R.T.   Wyświetleń:17709, Data modyfikacji:2020-10-04