CeestahcCeestahc
Main / Sympozjum EBHC / Organizatorzy
Sympozjum EBHC
Zdrowa wątroba
Przejdź do Systemu Zamówień Elektronicznych
Podgląd nowej strony Sympozjum EBHC

Organizatorzy
Komitet Organizacyny (LOC)
Tomasz Jan Prycel
Tomasz Jan Prycel - przewodniczący LOC
Sekretarz i Dyrektor Zarządzający CEESTAHC. Odpowiedzialny za: organizacja pracy w studio, koordynacja inspicjentów i moderatorów, pokoje z videochatami, komunikacja z uczestnikami on-line w czasie sesji, organizacja dodatkowych wystąpień i współpraca z samorządami.
Absolwent Wydziału Lekarskiego Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego i Podyplomowego Studium Zarządzania w Ochronie Zdrowia w Instytucie Medycyny Pracy im. Prof. J. Nofera. Ekspert w obszarze współpracy i tworzenia projektów zdrowotnych z jednostkami samorządu terytorialnego, z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu platformy edukacyjnej dotyczącej tworzenia wysokiej jakości programów zdrowotnych w istotnych obszarach zdrowia publicznego. Prezes Europejskiej Fundacji Rozwiązywania Problemów Zdrowotnych. Współtwórca projektu edukacyjnego "ZdrowieCzłowiekProfilaktyka" adresowanego do środowisk samorządowych oraz pracodawców. Inicjator portalu www.dobreprogramyzdrowotne.pl zawierającego Kreator Programów Zdrowotnych oraz materiały edukacyjne dla twórców programów polityki zdrowotnej.
Maciej Dziadyk
Maciej Dziadyk
kom. 501 086 684  |  e-mail m.dziadyk(a)ceestahc.org
Wiceprezes CEESTAHC. Odpowiedzialny za: przydział zadań i koordynacja prac, grafika, strony internetowe, firmy zewnętrzne i logistyka.
Izabela Kukla
Izabela Kukla
tel. +48 12 357 76 34  |  fax +48 12 396 38 39
kom. +48 503 811 270  |  e-mail sekretariat(a)ceestahc.org
Koordynator pracy biura i koordynator projektów. Odpowiedzialna za: komunikacja z prelegentami ws. organizacyjnych, komunikacja z Partnerami ws. umów, pomoc w rejestracji uczestników, faktury i zaświadczenia oraz wysyłka koszulek i materiałów.
Absolwentka UJ (Informacja Naukowa i Bibliotekoznawstwo) oraz Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Doświadczenia zawodowe: archiwistka, nauczyciel-bibliotekarz, pracownik biurowy.
Button do rejestracji udziału OSOBISTEGO   Button do rejestracji udziału TYLKO ONLINE
Najbliższe wydarzenia
Baner z grafiką zapraszający na 19. Sympozjum EBHC 2024
Polecamy

• Serwis refundacyjny:
IKAR Pro
• Używamy narzędzia:
Freshmail.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 
© Ceestahc.org   Wykonała: Agencja A.R.T.   Wyświetleń:20797, Data modyfikacji:2024-06-13