CeestahcCeestahc
Main / Sympozjum EBHC / Sponsoring
Sympozjum EBHC
Zdrowa wątroba
Przejdź do Systemu Zamówień Elektronicznych
Sponsoring
Zorganizowanie Sympozjum z udziałem licznych międzynarodowych ekspertów
wymaga nie tylko dużego wysiłku, ale też sporych nakładów finansowych.
Zapraszamy do partnerstwa w organizacji Sympozjum!
Wszelkich informacji udzieli Państwu Prezes Magdalena Władysiuk

Sponsoring Sympozjum EBHC 2019
Certyfikacja INFARMY
Jak co roku zwróciliśmy się do Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA z zapytaniem czy 14. Sympozjum EBHC 2019 będzie podlegać certyfikacji. Otrzymaliśmy odpowiedź przeczącą, co oznacza, że 14. Sympozjum EBHC 2019 nie podlega certyfikacji wg kryteriów INFARMY.
Oficjalne stanowisko INFARMY:
„Certyfikacja INFARMY nie obejmuje wydarzeń poświęconych zagadnieniom około zdrowotnym, które nie mają medyczno-naukowego charakteru, np. konferencje w zakresie systemu ochrony zdrowia, farmakoekonomiki zdrowia, spotkania dla dziennikarzy, pacjentów, a także wydarzenia międzynarodowe organizowane przez zagranicznych HCO/PCO na terenie Polski.”
W razie wątpliwości zachęcamy do zapoznania się z kryteriami INFARMY, które dostępne są na stronie www certyfikacji https://certyfikacja.infarma.pl/o-certyfikacji/kryteria/
Miejscem spotkania będzie obiekt 4-gwiazdkowy: hotel Park Inn, Kraków, ul. Monte Cassino 2. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące spełniania Państwa odrębnych wymagań.
Kolacja z ekspertami
Kolacja z ekspertami, która odbywa się tradycyjnie wieczorem pierwszego dnia Sympozjum jest całkowicie sfinansowana ze składek uczestników Sympozjum. Źródło finansowania wydarzeń o charakterze towarzyskim nie pochodzi od innowacyjnych firm farmaceutycznych będących członkami INFARMA. Źródło finansowania jest wyraźnie wskazane na internetowej stronie organizatora i ogólnodostępne dla opinii publicznej.


Partnerzy 14. Sympozjum EBHC

Partnerzy
 
© Ceestahc.org   Wykonała: Agencja A.R.T.   Wyświetleń:20751, Data modyfikacji:2019-10-04